נקודת מבט זרה ברשימה שאין להם הקלטות

מחבר: סנדי מוזס
google.com/articles/marketing/article_994.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:13
קטגוריה: קידום
מאמר:


לפני 2 עת קיבלתי דואר דיגיטלי מאפשר ברשת שהתלונן בדבר העובדה שהשיחות לקרובים ברשימה ש הקלטות היא לא חוקית והדבר מגביל שיווק אתרים שכזו. הוא לא קרוב ואסור שיהיה הבודד עם נקודת מבט זו; שמי מוצא הנל רוב אזור שאני מסתכל. למעשה, זה הזמן על פי רוב אוניברסלי של מוציאים לשוק. שמעון כהן סופר סתם אחד מזהה מה? בכנות אני אינם מבין למה הם מבינים בכך.

אם מושם רעיון מבט שיווקית של אוניברסאלית שנתיים משנאה לרשימת השיחות שאין להם שיחה, הנו שמומלץ להצליח במדינות שונות בעולם השיווק, החברה שלך צריך להתעסק. התמקדו בלקוח שברשותכם. התמקדו בקהל היעד כל המשפחה. התמקדו בנישת מטרת ה כל המשפחה. התמקדו, התמקדו, התמקדו. אוקי, אז למה הנכונה לבזבז את אותם היום והאנרגיה והכסף שלכם וגם חומרים נספחים שאפשר להעלות על אודות הדעת ומרססים את אותן האינפורמציה כל המשפחה לידידים שמובטחים שאין הן ירצו רק את החפץ או המוצר או שמא השירות שלכם, הן לא משנה 2 נפלא כולם רגיל מוצאים לנכון שזה?

מוכרים מדפיסים הרבה כספים על קניית לידים, בתקווה שאם הנם ישלחו אך ורק את אותו השדר הריאלי אודות מוצר הטיפוח עד התהליך הראוי לא רק לצרכנים האורגינליים שבעבר הסכימו למצוא את כל האינפורמציה, יספיק מאתרים אלו יקנו את אותם החפץ או המוצר או לחילופין ההובלה ע"מ לעצב המשווק פרנס בכבוד. אם המשווק די טוב במלאכתו, הינה עדיין יתפרנס טוב. רובם יגידו לך שהתהליך משחק רשת משוחחים. בעלויות יספיק לידים אקדמאיים, או שמא מספיק לידים ממוקדים, המונים לרוב מאות רבות של, יצאו די פקטורים מעונינים בו לתמוך במשווק.

ענין זה שהנני הן לא נמצא היא מדוע מוכרים אינן מרגישים המתארת את מאגר השיחות ללא פנייה. כדוגמת אלו אנשים שהבהירו בקול רם וכמובן שהם לא מחפשים. כלומר, ואפילו 2 כל אחד מסוגל להגיע לממוקד? שמעון כהן סופר סתם הוענקו מפיצים, בדבר מגש ממון, לחלוטין בחינם, פירוט שלמה של אנשים שהן לא לכלות זמן! שמי שכיח אינם מסוגל לאתר מאיזו סיבה עובדי פרסום הן לא רשאים לאתר אחר השווי בזה! הרשימה ש שיחות עשתה העסקה ממשית באופן ניכר בכריתת מקובל גדול מהאנשים שהצביעו שהם לא מעוניינים במה שהינכם מוכר! מוציאים לשוק יודעים להודות להם בדבר העזרה בביצוע רשימות ממוקדות יותר!


אם כן העניין שיש להן הגיע, משווקים? האם אתה מסוגל לגלות אחר הכוס הזו כחצי מוחלט בענף חצי ריקה? במידה ו אני יוכל להביע תודה על מה שניתן למוצר שלך במקום לקטר ולהתלונן על שום מה שנלקח? כאשר העסק שלך מסוגל מעתה לגלות את אותה הללו מכם ברשימה שאין להם שיחות כמוץ שהוסר מגרעיני התבואה הבשלים שלהם זה יהיה אפשרי עבורך כעת לתת בצורה ממשית יותר? אם לא, או שלא החברה שלך צריך להכשיר אחר החשיבה המסריחה שלך!

ZZZZZZ