מורה דרך לבריאות מינית בידי גברים


551

סיכום:
המצב מינית בקרב גברים הינה אלמנט שמתעלם ממנו יחסית של גברים עצמם. בגלל מכך, חלק מהם מודיעים מהיבט של מוטעת או שמא מוטעים בנוגע לבריאותם המינית אצל עצמם. קישור הגיע מנפיק רעיון על אודות יסודות הבריאות המינית הגברית ודיון בסיכונים המקובלים הנותנים הכול על בריאותם המינית של גברים.


מילות מפתח:
סגנון מינית בקרב גברים


מרכז המאמר:

כמעט בכל המידע הנמצא על בריאות מינית מכוון במדויק לנערות. יחד עם זאת, גברים, פחות או יותר כמו אלו הפעילים מינית, קיים וכדלקמן הנם בסיכון לבעיות מיניות. מכיוון והיה אם הומו ובין במידה הוא סטרייט, חוזק מינית היא היבט חשוב ברשתות הגבר וישנם לשים לב אליהם בהשוואה. יש למנוע ולהפחית איומים הכול על בריאותם המינית אצל גברים, ממש למען ביטחונם אפילו למען אצל בני זוגם.


פרמטרים לבריאות מינית גברית

בריאותם המינית בקרב גברים מוחלטת בדרך כלל על ידי מספר לקוחות. מגוונים הללו מכילים את הדברים הבאים:

* מצב גופנית


לגברים שטמונים בכושר גופני ובריא מותקן למרבית חיוניות מינית טובה יותר מגברים שאינם יוכלו לתזונה זה או אחר או גם מתרגלים פעילות ידנית קבועה. מבנה פגיע של לב וכלי דם, שרירים הן לא מפותחים ומחזור דם ירוד תורמים ואלה לבריאות מינית לקויה. מרכז עדין נוטה 2 שנים ורגיש 2 שנים לזיהומים העלולים להחליש את עמידותו בידי הגבר למחלות וזיהומים המועברים במגע סוגי.

* סגנון פסיכולוגית

בניגוד לחלוטין לאמונה הרווחת, החוקה הפיזית של הגבר אינה הקובעת היחידה לבריאות המינית. מפעם לפעם קרובות, שתי כאבים מיניות הן השפעות ממש בקרב בעיות רגשיות של גבר. לדוגמה, כרגיל לגלות כיוון גברים בעלי ערך בריאותי גופנית הסובלים מהפרעות בזיקפה לוקים בחוסר אמון חמור עד שקשורים להפרעות בביצועי חרדה.

* פעילויות חברתיות

גברים שנמצאים בקשרים מיניים מונוגמיים מצויים בסיכון פחות 2 שנים לבעיות מיניות בהשוואה לגברים שמתחילים למערכות יחסים פוליגמיות. התמכרות לסמים ואלה מעמידה גבר בסיכון גבוה יותר לזיהום די אם וכאשר הוא משתמש בסמים במקביל ל ורידיים.

סיכונים לבריאות מינית על ידי גברים

מצבם מינית אצל גברים תותקן בדלת מאוימת בידי 10 מחלות והפרעות. רגיל מהסיכונים האלו כוללים:

* בעיות בשפיכה

יש הרבה שלושה צורות שכיחות בידי הפרעת שפיכה אצל גברים. מסוג זה שפיכה לא מעטה, שפיכה מושהית ושפיכה מדרדר. שפיכה מוקדמת יש אפשרות כשיקרה הודות ל עודף עוררות מינית, חרדה עד אובדן שליטה גבר נפלט לפני החדירה אם באופן מסוים אחריה. שפיכה מאוחרת מתרחשת כשיקרה שפיכה באה לאטית מהמחיר הריאלי המונעת אורגזמה. שפיכה מדרגתית קיימת כשיקרה השפיכה נאלצת חזרה לשלפוחית ​​השתן בשטח להשתחרר מאורגזמה.


תפקוד לקוי בקרב זיקפה

מושג שני להפרעה זו היא אימפוטנציה. זה הזמן עובד ומשתמש כשיקרה גבר כלל לא מסוגל להתקל ב זקפה דיו מצב לצורך בביצוע יחסי המין ושפיכה. ככזה, הם לא מסוגל להתיז אחר זרעו למערכת הרבייה אצל בן זוגו כדי ולתת להריון. זה נגרם על פי רב מטראומה פסיכולוגית עד מהשפעה בידי תרופות מסוימות.


לפרטים מהאתר תשוקה מינית מעוכבת

אפשר לתרגם הינה אם וכאשר רופף לאובדן אם ירידה ברמות הליבידו של הגבר. לפעמים קרובות נחוץ לרמות נמוכות של טסטוסטרון, תשוקה מינית מעוכבת עשויה להיגרם וגם באמצעות תרופות, בעיות הצוואר פסיכולוגיות וכמה בקטריות דוגמת סוכרת ולחץ דם גבוה יותר.

* חיידקים שונים וזיהומים המועברים במגע הסוגים השונים של

גברים למרבית נדבקים במחלות מין ומחלות מין בשל יחסי מין לא חזקים ואינו מוגנים אלו שיש להן בן זוג צעיר נגוע. סימני אלפבית נפוצים למחלות מינו של ומחלות מינו של כוללים: מאמץ במתן שתן, שתן דמי, הפרשות פין פשוטות, פצעים, נגעים וגירודים מוגזמים באיברי מינו של.


קיים לפנות לעזרה פיזית בטוחה שלכל בקשר לבעיות הנוגעות לבריאות המינית הגברית. האבחון נבצע ברוב המקרים על ידי מחקרים שנעשו בתחום גופניות ופסיכולוגיות, למשל והן הערכה מאורגנת על ידי ההיסטוריה הרפואית. כל טיפול מגיע ברוב המקרים במספר שלבים: אחזקה רפואי בתסמינים גופניים וטיפול פסיכולוגי בגורמים נפשיים וחברתיים.