מדריך לעזרי שינה נטורליים


501

סיכום:
נדודי שינה, המאופיינים בחוסר שינה בצורה מסודרת וממושך, יכולים להזיק לבריאותו. שמעון כהן סופר סתם זה הזמן מספק מידע ותובנה על אודות עזרי השינה הטבעיים המגוונים שבם אפשר לרשום או לחילופין לתרגל על אודות ​​מנת להתקל ב דפוסי שינה קבועים חפים שימוש בתרופות וסמים.


מילות מפתח:
עזרי שינה מקוריים


מוסד המאמר:

אנו חוו לפעמים בזבוז שינה. מועדון, אובדן שינה בדבר גורם באופן קבוע היא גורם לדאגה ועשוי לשכור סימפטום לנדודי שינה. אם כל אחד כדלקמן השונ ים הסובלים מנדודי שינה, אני מסוגל להזמין מתוך רב ללא קץ בידי עזרי שינה. כושר זכוכית כזו שיהיה באפשרותכם לקחת הוא בידי עזרי שינה מן הטבע. עזרי שינה נטורליים כדוגמת אלו הם ברוב המקרים צמחי מרפא, מרכיב מזון עד השיטות המשמשות לטיפוח השינה. 2 מעזרי השינה הטבעיים השכיחים מאד כוללים את הדברים הבאים:

ולריאן

ההשתמשות בעשב הגיע ככלי סיוע לשינה באפשרותכם לייחס לפני אלפים רבים זמן. מכובד שכן ולריאן עובד והיה אם דומה לכדורי שינה קונבנציונליים. באמצעות הגדלת סוגי ה- GABA, נוירוטרנסמיטר מרגיע במוח, ולריאן פרמטר לנמנום וישנוני. אתה יכול להזמין ולריאן זמן ערב השינה כתמצית, תה או אולי כמוסה. תוכלו לחוות את כל השפעתו המפוצצת לאחר שבוע-שבועיים אצל צריכה קבועה.

אוֹר

טיב האור שהגוף שלנו פורסם אליה מציעה הערות שונות. הרבה מאור מצביע לפה לעלות אך ירידה אשר גורמת לפה ללון. יחד עם זאת, הבדלים שאינם קשים טיב החשיפה עלולים לשגע אחר גוף האדם ולגרום לשינה אינן סדירה. למשל, והיה אם אני נשאר בנכס בעלות תאורה מינימלית תוך כדי הזמן מעכשיו, גוף האדם לא מסוגל לזהות את אותה המעבר מצד ערב ליום. במטרה לחזק את הסיכויים לשינה עמוקה, הפתיע את אותן עצמך בשל יקר יותר בידי הסתובבות בשכונה ביום או אולי בשעות נפרד הצהריים המוקדמות.

ארומתרפיה

אופן טיפול זו נשענת המתארת את תגובת גופך לאותות לבדוק את הריח אלו או אחרים. ריחות למשל לבנדר, קמומיל ויילנג ילנג קליינטים כהוגן להרגעת גופך ונפשך. אני יכול לנסות לשים שקיקי לבנדר בכרית של העסק שלכם או גם לצרף שמן לבנדר עבור מי האמבטיה של החברה שלכם. החברה שלך יכול גם לבלות ללגום תה קמומיל ערב השינה.

טכניקות הרפיה

נדודי שינה או לחילופין אי שינה נובעים פעמים רבות מהמתח שאנחנו חווה. תרגיל טכניקות הרפיה ערב השינה מגדיל רק את הסיכויים ללון בצוקה משמעותית יותר. 2 השיטות שתרצה בסכומים מכילות נשימה עמוקה, הדמיה, יוגה והרפיית שרירים מובילה.

הרזיה מנעימה לשינה

למזונות מיוחדים תפועות הלוואי של משתנות בדבר דפוס השינה שלכם. מדהים עוד שקפאין ומזונות רב גוניים בסוכר זכאים לשבש את אותה השינה שלנו, מזונות רב גוניים בטריפטופן ומגנזיום הם בעלי זכאות לעזור לרעיון שלך בלילה יותר טוב וארוך יותר. הכללת מוצר מזון דוגמת חלב, הודו, קטניות, ירקות לא בהירים ואגוזים בתזונה היא בעצם דרך טובה לחזק את כל סוגים הֵאָנְחוּת .

מוּסִיקָהבהתאם מחקרים, מוסיקה איטית ורכה יכולה להרגיע ולהרגיע את אותן גוף האדם. על ידי התנהגות מנגינה רכות ערב השינה, גופך מתכונן לשינה. צלילי טבע כגון את המים הזורמים בסלעים או גם ציפורים מצייצות הנם ואלו בחירות איכותיות.


תרגול

פעילות ידנית סדירה מגבירה רק את סוגי האנדורפין בגופך. אנדורפינים, המעולים וכדלקמן עם תכונות של ההורמונים הטובים בקרב גופינו, מרגיעים ומרגיעים רק את הגוף. פעילות פיסית משחררת ואלה מתח לדלת ומתח בשרירים המקדמים שינה חזקה. יחד עם זה, זכרו שאין הן להתאמן קרוב מאוד שעות הערב השינה מכיוון שזה יכול לחזק את אותם סוגי האדרנלין ולגרום לנדודי שינה.