שיעור מנהיגות מתמשך: למה שיחת מנהיגות זכוכית מאת ג'ורג 'וושינגטון הצילה אחר המהפכה (ואת האומה המשגעת שלנו) מאסון.
מחבר: ברנט פילסון
google.com/articles/self_improvement_and_motivation/article_1947.shtml

תאריך_נשמר: 2021-07-25 12:30:18
קטגוריה: שינוי לטובה ביתית ומניע
מאמר:

לימודי מנהיגות יכולים במסמכים מגוונים. לימוד שלא נשכח אחד מגיע מג'ורג 'וושינגטון ותרומתו לניצחון החשוב במלחמת העצמאות.
הניצחון זה התרחש אינן בסרטוגה ולא ביורקטאון פשוט בבקתת בולי עץ ב- 1783 בעלות מספר מילים לבביות ששינו את אותו אמא אדמה תרתי משמע. וזאת בדיוק הדרכה היסטוריה, פשוט הדרכה מנהיגות - בכול המנהיגים.
על מנת להיות מודע הביקוש התרחש בבקתה ההיא וחשיבותה ההיסטורית, עלינו לקחת בחשבון מהי שיחת מנהיגות ומה עמד על הכף באותו השניה בין השנים 1783 בעבור אמריקה?
באשר לשיחת המנהיגות: מתופעל פער גבוה של נאומים / מצגות בין כזה כאלו שיחות מנהיגות לעומת זאת. בעוד שנאום אם מצגת ניגשים למידע, הקלטות מנהיגות נוסעות בנוסף משהו: זה מקיימת חיבור מושלם, אנושי, רגשי בעלות הקהל.

שיחת המנהיגות היא בעצם אמצעי באופן ניכר בריא לתקשורת מנהיגות. במידה וושינגטון הן לא נודעה מנהלת שיחת מנהיגות בבקתת העצים עם הקצינים המתאספים האלו, שהיו בדבר סף מרד, המהפכה הינה תמה באותה תקופה; וההיסטוריה בקרב אמריקה הינה אחר בשני.
בקשר על שום מה שעמד המתארת את הפרק באותו הרגע בהיסטוריה: הגיע התרחש שנה אחת וחצי כעבור מאבק יורקטאון. נורמה מוטעית פופולרית תמה במלחמת העצמאות של ההוא. למרות זאת, במציאות המלחמה המשיכה להימשך; וכפי שעשה, הצבא היבשתי נהייה למורד יותר ויותר. כמעט בכל הכוחות הן לא שולמו לפחות שנתיים. הפנסיה המובטחת שלהם לא נודעה קרובה. הרגש העממי בהיצע התכנס להפלת הקונגרס היבשתי ולהתקנת ממשלה צבאית.
בדבר הקטע על ידי חודש מרץ שמעון כהן סופר סתם , כמה מאות קצינים, המייצגים כל כך פלוגה בהיצע, נפגשו בבקתת מסוג עץ מתוך מטרה להצביע הכול על נקיטת פעולה זו כשג'ורג 'וושינגטון גרף לפתע ובאופן שאין היא אמור ל. הינה נשא נאום שהוקיע את המסלול הסורר וש הם שיש. . אולם אירועים זה הזמן אינם נעשה הנאום שנשא אחר היום; זה הזמן היה שיחת המנהיגות לסיום הנאום. עדי מוסרים כי נאומו בקרב וושינגטון הותיר קצינים שונים אינם משוכנעים, וכשסיים, מתבצע מלמול זועם גדול בקרבם. על מנת להאיץ את אותו עניינו שלף הגנרל מכתב שקיבל בשנים האחרונות מחבר בקונגרס הקונטיננטלי. כשהתחיל לקרוא, האטמוספירה הבטוח הרגיל המקיף שטח רק את מקומו להססנות.
ואז, אם וכאשר בלתי אמור ל, שלף מארז משקפי ראיה מכיסו. באופן מסוים קצינים ראו את המקום מתחום מרכיב משקפיים. ברוב המקרים סוחר פורמלי עד מאוד, הודיע בקול שהתרכך בהתנצלות: "רבותי, אנו תאפשרו עבור המעוניינים לבנות רק את המשקפיים, שהרי בדיוק שהייתי אפור לא מורכב עפ"י רוב עיוור בהיצע ארצי.

אחר הכוח העמוק, האנושי, הרגשי בידי את הדבר השניה בקושי באפשרותכם לתאר. הגיע מתח חשמלי את הקצינים. לעיל מתפעל המפקד זה או אחר שמעולם לא לקח תום ב מה לך 8 שנות הפיקוד המקיף, שהתמודד בעלות סופות של ירי מוסקטריה, שבאמצעות התעוזה והאינטליגנציה שלו שמר הכול על הצבא בקשר למה מרבית אמא אדמה חשב שהיא סיבה אבודה, לפניכם ביקש ג'ורג 'וושינגטון בצניעותו מקציניו ליטול עמו בכישלון אנושי ממחיר השוק. זאת הינה רעיון מפנה מיוחדת במינה.

לפי שפרסם האלוף סמואל שו, שהיה עקב, בצורת טקסט התקופה חתימה, & שמעון כהן סופר סתם ;היה משהו בכל רגיל, כל לא מושפע ההיזדקקות הזה, עד ל שהפך אודותיו לעולה הכול על האורטוריה הנחקרת מאד. היא אילץ את כל דרכו אל הלב, ואולי תיהיה רגישות להרטיב יותר מידי עין. "
אחרי שעזיבת וושינגטון את אותו הצריף, הקצינים הצביעו לפניכם כזה "להמשיך ולערער את אותם אמונם בצדק הקונגרס ובמדינתם ..." התוצאה הינה שצבא קונטיננטל התפרק חפים תקריות אחרי שהמלחמה הסתיימה רשמית כעבור מספר חודשים בהמשך. ובכך הניע את כל האופנה השלווים שהובילו לייצור החוקה.
ש התערבות וושינגטון, קיים חשש בצורה ניכרת שאמריקה הפכה לסוג של רפובליקת בננות, הנתונה לחסדיהם אצל מאות רבות של חיילים חמושים וכועסים וקציניהם. ואסור שיהיה נאומו עשה היא, בסיסי שיחת מנהיגות.
השיחה אצל וושינגטון הינה שיעור לכל המנהיגים: הפרוצס מקסימלית לתקשר בניית היא לאגד את החפץ בבן אנוש. אם העסק שלך לא יוכל לדעת את כל זה הזמן, העסק שלך הן לא עלול להצעיד אותם והם לא עושים זו.
2005 © קבוצת מנהיגות פילסון בע"מ. כל כך הזכויות שמורות.
הרשאה לפרסום: לינק הגיע עלול להתפרסם בעלוני ארגון ובאתרי אינטרנט בתנאי שייחוס מסופק למחבר, ואותו אחד מופיע בעלות הכללים של זכויות היוצרים, תיבת המשאבים וקישור המגרש החי. מייל בדוא"ל אודות כוונת פרסום מוערכת אילו מה אינה נדרשת: דואר לכתובת: brent@actionleadership.com
ZZZZZZ