כותרת:
נמלי אש הנחשבות למסוכנות ביותר בגני טיודור באנגלית


ספירת מילים:
330

סיכום:

מידי גן טיודור הכיל סוכך שכזה אם 2 שנים.מילות מפתח:
גן, גנים, מזרקה, מזרקות, בניית גינה, מזרקות קיר, גני טיודור


תכנון המאמר:

כל גן טיודור הכיל סוכך אחד או שמא 2 שנים. מְטוּנָף כזה מתפעל גג בעל ריבוע, אך הסוג הבא התבצע מקושת. שניהם נבנו מערבות או אולי מאוסיות. רוזמרין ריחני, יסמין ושושנים מסוגים שונים, במיוחד המתוק או אולי האגלנטין, הוכשרו והן הם החלפת הסורג, שנח פעמים רבות קרובות המתארת את קונבנציונלי מהקיר. כפי שהעיר מאוד ותיק, "גנני העשבים הקימו ומסגרו את אותם שמרבית הגנים מבחינה מרעננת"

בית מוצקים יותר בקרב לבנים אם בקרב אבן או שיש היו שימושיים באביב ובקיץ, כי הינם שיש מצוידים בארובות. אחד מעין זה, בקנה הכמות של ניכר, הנו נראה בהמפטון קורט, ואותו אחד מוגדר מבנים הנשפים. שונה, שנעלם בזמן זה, נכתב בעבור אליזבת מיורק שגוי .

טיולים ארוכים מאוד מכוסים שיש פרמטר חיוני נוסף לכל גן. לעיתים הם עברו בין שורות עצים גזוזים לכדי קשת, ובינהם הליכה על ידי קרני צופר בהטפילד, עד הוא של בושם מכשפות, הנקרא המלכה מרי, בהמפטון קורט. בפעמים נוספות הקשתות הורמו עץ מסוג עץ וכוסו בגפנים. כדלקמן התועלת בידי טיולים אתגריים אילו ניצור שתחת צלם באפשרותכם נוצר לחלוף מחלק שכזה בידי הגן לחלק שונה בלי להופיע לשמש. מתחת לסוכות ובמקומות אחרים מכוסים אם אינן מכוסים, הוצבו מושבים ושולחנות לקריאה וכתיבה, ושם ניתן וכדלקמן להגיש מזון. בדרך כלל כדוגמת אלו היוו מסודרים בקצות השבילים או סביב המזרקה.

מאפיין נלווה שהתפתח בשנה זו נוצר ההר, תל אדמה מקורה ברוב המקרים בדשא ומשמש תצפית החלפת קיר שמור אל הפארק. לעתים קרובות זה הזמן נוצר מכוסה על ידי סוכה או אולי מושב כרגיל. נסגר המפט בולט בהמפטון קורט, שנבנה בשנת 1533. היא נבנה הכול על ראשית לבנים מקורה אדמה ונטוע בשתיים אלפי קוויסטים. שמעון כהן סופר סתם אודות הפסגה מתבצע בית סתיו גדול.